چرا ترمیم لاستیک

ابزارهای حرفه ای

ما با تکیه بر توان داخلی و در اختیار داشتن بهترین ابزارهای تعمیرات آلمانی مفتخریم بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.

تجربه ای اثبات شده

همکاران ما در بخش فنی با آموزشهایی که در خصوص تعمیرات تایر و سیستمهای انتقال مواد در آلمان دیده اند شما را با اصولی ترین روش و بهترین نحو ممکن راهنمایی میکنند.

قیمتی قابل رقابت

در مقایسه با دیگر محصولات موجود دربازار و در نظر داشتن کیفیت آلمان،  محصولات ما همواره با قیمت خوب خود علاوه بر کیفیت در بازار از جایگاه متمایزی برخوردارند.

گارانتی خدمات

همواره خدمات شرکت های تحت پوشش ما از گارانتی محصولات طبق اصول و روش استفاده و پیاده سازی مواد بصورت مادام العمر بخوردار خواهند بود.

سابقه ای طولانی

همکاران ما در بخش فنی با سابقه ای طولانی در تعمیرات همواره در حال یادگیری و کسب تجربه هستند و در عین حال با آغوشی باز شما را با تجارب خود در بخش آموزش میپذیرند.

پشتیبانی بازرگانی

همواره سفارشات شما در بخش بازرگانی بصورت لحظه ای رصد شده و تا تحویل کالای سفارش داده شده توسط شما همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود.

شرکت ترمیم لاستیک از سال 1379 با هدف بکارگیـری از تکنولوژی روز دنیا و ارائه خدمات و تهیه مواد اولیه در دو بخش صنعتی و تجهیزات ماشینی فعـالیت خود را آغاز نموده است و با اتکا به کارشناسان و متخصـصین فنی و با تجربه تاکنون توانسته است با افتـخار رضـایت بیش از 50 شرکت دولتی و خصوصـی را جلب نمایـد و خدمات خود را در خصوص مشاوره در زمینه تعمیـرات و نگهداری خطـوط انتـقال مـواد و اتصالات نوار نقاله و همچنین انتخاب صحیح مواد اولیه جهت پوشـشها و تجهیزات فنی جانبی را ارائه نمایـد . این شرکـت به عنوان نماینــده رسمـی در توزیـع و پخـش محصـولات شرکت Rema Tip Top آلمـان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی فنی به صورت تئوری و عملی در ایران و آلمان می نماید.

امید است با تلاش های مدیران و پرسنل خود به یاری خدا به تعالی روزافزون دست یابیم.

© 2010 - 2024 شرکت ترمیم لاستیک . . . . . طراحی شده توسط TOLUE.NET